Chorzów: Wynajem biur
Chorzów: Wynajem hal i magazynów
Katowice: Nowe domy jednorodzinne
Powierzchnie biurowe na terenie Chorzowa.
Powierzchnie magazynowe na terenie Chorzowa.
Działalność developerska.

KATOWICE: DOMY JEDNORODZINNE NA SPRZEDAŻ

Zobacz pozostałe lokalizacje: ELBLĄG   PŁOCK   POZNAŃ

Oferowane przez nas nowe domy jednorodzinne stoją w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie zapewniają wygodny dojazd. Domy te są doskonale skomunikowane – Katowice i Mikołów znajdują się praktycznie na wyciągnięcie ręki. Dzięki drodze wylotowej w stronę Skoczowa - DK 81 (ul. Kościuszki), która przebiega wzdłuż północno-zachodniej granicy, do centrum Katowic dojedziemy w zaledwie 15 minut. Bardzo łatwo można też stąd dojechać na cały Śląsk, do Krakowa, Warszawy czy Bielska.

Mieszkańcy Górnego Śląska od dawna doceniają atrakcyjność dzielnicy Zarzecze. Dzięki nieobecności zakładów przemysłowych, niskiemu ruchowi samochodowemu, spokojnemu, wiejskiemu charakterowi, dużej obecności zieleni oraz bliskiej odległości do kompleksów leśnych, np. lasów mikołowskich w północno-zachodniej części Zarzecza, jest to bardzo atrakcyjny teren dla budownictwa domów jednorodzinnych.

Charakterystyka:
  • domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej
  • 5 budynków (2 bliźniacze domki w jednym budynku), położonych w jednym szeregu
  • powierzchnia użytkowa pojedynczego domu wynosi 133 m2
  • powierzchnia działki wynosi 320 m2/domek
  • sprzedaż w formie akt własności, wraz z wpisem do księgi wieczystej
  • domy murowane, wykonane z ceramicznego pustaka POROTHERM
  • 4 pokoje, 2x WC, 2x garderoba, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, garaż
  • okna wykonane z PCV

Opis techniczny:
Nowe domy, wykonane z pustaków ceramicznych o grubości 24 cm. Zastosowano zaprawę ciepłochłonną - ściany fundamentowe z bloczków betonowych, ściany i sufit domu wykończone tynkiem gipsowym, w łazienkach położono tynki cementowo-wapienne, podłoża zrobione z wylewki betonowej, zaś stropy z pustaków, dodatkowo wygłuszone styropianem o grubości 3 cm. Parter został podposadzkowo ocieplony perlitem o grubości 30 cm. Nadproża zostały przystosowane do montażu rolet zewnętrznych. Zainstalowano wentylację grawitacyjną oraz komin spalinowy, dający możliwość zamontowania kominka. Dach wykonano z konstrukcji drewnianej, zaś pokryto dachówką cementową. Jest on ocieplony wełną mineralną o grubości 12 cm oraz foliami paroszczelnymi i paroprzepuszczalnymi. Odwodnienie dachu wykonano z rur PCV.

W standardzie znajdują się okna PCV, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne oraz brama garażowa. Elewacja budynku ocieplona styropianem o grubości 10 cm i pokryta tynkiem mineralnym w dwóch kolorach. Komin licowany cegłą klinkierową. Instalacja wodno-kanalizacyjna PCV podłączona została do zewnętrznej sieci kanalizacyjnej, wraz z podejściami. Instalacja c.o. wykonana została z miedzi. Budynek posiada instalację c.o., przygotowaną do montażu pieca gazowego dwufunkcyjnego oraz grzejników zaworowych, stalowych.


Folder, Osiedle Zarzecze (PDF): Pobierz plik

Rzuty, Osiedle Zarzecze (PDF): Pobierz plik

Zestawienie, Osiedle Zarzecze (PDF): Pobierz plik